KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16326196
nr 1632 6196
Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a tergo Asta Wickman, komposition. Akvarell, bildmått: 21x23,5, yttermått inklusive ram: 38x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:44:05
100 kr
150 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr