KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14513049

nr 1451 3049

Akvarell

Hidayet, Pyramider. Signerad. Akvarell, bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:06:27

28/2 17:56:38 1      Vinnande bud