KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16958034
nr 1695 8034
Akvarell
Herman Gräson. Signerad, akvarell, daterad - 22, Fiskarbod Kakrlö by, yttermått inklusive ram: 24x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:06:16
100 kr
300 kr