KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193463

nr 1419 3463

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Vitsippor. Signerad, daterad 1965, Akvarell, bildmått: 24x14, yttermått inklusive ram: 38x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:21:31

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu