KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11587186

nr 1158 7186

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Akvarell, Vinterskärgård, signerad och daterad H Avasalu -82, motivet: 23x30

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 januari 2018
kl 18:51:32

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu