KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193430

nr 1419 3430

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Älvlandskap. Signerad, daterad 1995. Akvarell, bildmått: 28x37, yttermått inklusive ram: 41x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:52:57

18/9 17:55:03 1      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu