KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11312303

nr 1131 2303

Akvarell

Gustav Rudberg fartyg, signerad, 14x32

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 september 2017
kl 20:12:26