KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978047
nr 1597 8047
Gustaf Herbert Carlsson
(1912-1991), Sverige
Signerad, akvarell, "Rubeckia i antik urna", 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm
Gustaf Herbert Carlsson, bildkonstnär född 1912, död 1991.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:38:17
12/2 10:08:16
Gustaf Herbert Carlsson
Läs mer om Gustaf Herbert Carlsson