KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16427100
nr 1642 7100
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -75,14x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:19:33
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz