KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7931108
nr 793 1108
Akvarell
Greger Johansspon, koltrast, signerad, motivets mått: 28x31
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:22:47
500 kr
350 kr
450 kr
600 kr
800 kr