KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14721006

nr 1472 1006

Akvarell

Giovanni Battista, Italien, Signerad, Neapel med Vesuvius. Akvarell, bildmått: 30x51cm, yttermått inklusive ram: 60x80cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:10:48

30/5 15:59:16 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska