KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11345019
nr 1134 5019
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Akvarell, Fritz Sjöström (1923-1996), 'Harlekin', 1987, Fårö, med dedikation, monogramsignerad, 69x98
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:20:50
800 kr
1.100 kr
2 okt
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström