KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16936336
nr 1693 6336
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937), Sverige
Signerad, akvarell, 33x37 cm, yttermått inklusive ram: 55x59Munkar
Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:03:02
13/4 23:56:54
Frans Wilhelm Odelmark
Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark