KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13058266
nr 1305 8266
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvarell, 4 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 15x20cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:20:57
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström