KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 673236

nr 67 3236

AKVARELL

Flodlandskap, Sign, 1800-tal, Holland, 15 x 27

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 juli 2001

Signe Persson-Melin (f. 1925)