KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15904002

nr 1590 4002

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 januari 2024
kl 18:48:36

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson