KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7292271

nr 729 2271

Akvarell

F. S. r. sjölandskap, signerad 1876, motivets mått: 22x32

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 december 2011
kl 17:09:29