KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292043
nr 1629 2043
Eva von Hanno
(f. 1945), Norge
Lupiner. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 50x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x68 cm
Eva von Hanno, norsk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:14:42
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer