KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12691407
nr 1269 1407
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Akvarell, Blommor i vas, pannå, signerad, 25x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:12:11
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning