KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658423
nr 1365 8423
Akvarell
Ernst Sundström, Sandhamn. Signerad, 31x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:01:30
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr