KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536678

nr 1753 6678

Erik Viktorson

(f. 1912), Sverige

Signerad, daterad -92, segelbåtar i skärgård. Akvarell, bildmått: 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Erik Viktorson, svensk målare född 1912.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:52:09

18/1 16:57:30 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erik Viktorson

Läs mer om Erik Viktorson