KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536678
nr 1753 6678
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Signerad, daterad -92, segelbåtar i skärgård. Akvarell, bildmått: 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:52:09
18/1 16:57:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor