KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15629109
nr 1562 9109
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Akvarell, Signerad, 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:42:48
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma