KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11277360

nr 1127 7360

Akvarell

Emile Zoir (1867-1936), Hamn, signerad, 55x77 ca

Kondition: saknar glas

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 september 2017
kl 19:29:10

30/8 22:13:50 1      100 kr
3/9 20:25:24 2      Vinnande bud