ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14872067

nr 1487 2067

Ellen Wängberg

(1903-1989), Sverige

Ellen Wängberg (1903-1989), Sweden. "Blå blomma". Signed. Watercolour, 46x30 cm, outer dimensions including frame: 60x42 cm,

WATERCOLOUR, "Blå blomma". Signerad. Akvarell, 46x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x42 cm

Ellen Wängberg, Swedish painter born 1903, dead 1989.

SEK 100

Monday August 22 2022
at 19:44:18

15/8 23:14:23 1      Vinnande bud

  • Aug 22

Specialauktion Ellen Wängberg

Read more about Specialauktion Ellen Wängberg

  • Artist/Designer

Ellen Wängberg

Read more about Ellen Wängberg