KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12191055
nr 1219 1055
Elis Barkstedt
(1888-1960), Sverige
Akvarell, Flygande änder. Signerad, daterad 1926. 41x57 cm
Elis Barkstedt, svensk bildkonstnär född 1888, död 1960.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:11:29
25/11 16:11:40
Elis Barkstedt
Läs mer om Elis Barkstedt