KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13034016

nr 1303 4016

Eizo Kato

(1906-1972), Japan

Akvarell, Tempel. Signerad. 33x49 cm

Eizô Katô, japansk konstnär född 1906, död 1972.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:38:26

25/1 02:07:08 1      Vinnande bud

Eizo Kato

Läs mer om Eizo Kato