ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13693437
nr 1369 3437
Edward Smith
(f. 1923), USA
Edward Smith (b. 1923), USA. Sommarblomster. Signerad dated -57. Sheet: 37x45 cm, unframed,
WATERCOLOUR, Sommarblomster. Signerad daterad -57. Bladets mått: 37x45 cm, oramat löst blad
Edward Smith, amerikansk painter born 1923.
SEK 300
Monday December 21 2020
at 20:11:49
18/12 08:46:49