ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13693391
nr 1369 3391
Edward Smith
(f. 1923), USA
Edward Smith (b. 1923), USA. Bridge. Signed, dated -57. Sheet: 60x82 cm, Löst blad, kanrevor.
WATERCOLOUR, Bro. Signerad, daterad -57. Bladets mått: 60x82 cm
Condition: Löst blad, kanrevor
Edward Smith, amerikansk painter born 1923.
SEK 300
Monday December 21 2020
at 18:44:26
21/12 18:39:26