KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13614335

nr 1361 4335

Edvard Wallenqvist

(1894-1986), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1925. Motivet: 25x35cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:27:11

Edvard Wallenqvist

Läs mer om Edvard Wallenqvist