KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14895369
nr 1489 5369
Dan Leonette
(f. 1941)
Dan Leonette (f. 1941), Blomster. Signerad. Akvarell, ca 26x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:01:35
12/9 18:41:22
12/9 18:43:12