KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15229487
nr 1522 9487
Conny Burman
(1831-1912), Sverige
Signerad, daterad 1892, Wisby. Akvarell, bildmått: 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x41 cm
Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:50:59
18/2 08:23:12