KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9445194
nr 944 5194
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Christina Knall (f. 1947), Skeppsbron, signerad, 20x29
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:07:12
23/2 18:59:22