KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14246112

nr 1424 6112

Carlo Montesi

(f. 1920), Italien

Tempel. Signerad C Montesi. Akvarell, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Carlo Montesi, italiensk målare född 1920.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:43:59

11/10 18:27:28 1      Vinnande bud

Carlo Montesi

Läs mer om Carlo Montesi