KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16044058
nr 1604 4058
Akvarell
Carl Sandell, monogramsignerad, komposition. Akvarell, bildmått: 11x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:46:04
100 kr