KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14088531
nr 1408 8531
Birgitta Rolander von Schantz
(f. 1930), Sverige
Signerad -97. Bladets mått: 17x28, yttermått inklusive ram: 25x33, akvarell
Birgitta Rolander von Schantz, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:01:25
100 kr
150 kr
Birgitta Rolander von Schantz
Läs mer om Birgitta Rolander von Schantz