KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14772067

nr 1477 2067

Akvarell

Birgitta Reuterskiöld, Säng. Signerad, daterad -90. Akvarell, bildmått: 17x24, yttermått inklusive ram: 32x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:29:03