KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15328023

nr 1532 8023

Akvarell

Beverly Gibbs, Landskap. Signerad, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 29x22, akvarell

Utrop:

300 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:14:20