KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14077535

nr 1407 7535

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

Sydl landskap. Signerad, akvarell. Motivet: 13x18, yttermått inklusive ram: 36x41 cm

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:48:01

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh