KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16045096

nr 1604 5096

Bengt Edenfalk

(1924-2016), Sverige

Akvarell, Signerad och daterad -98,30x27 cm, yttermått inklusive ram: 44x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:19:03

Bengt Edenfalk

Läs mer om Bengt Edenfalk