KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16748013

nr 1674 8013

Akvarell

Anne Sofie Engelsson. Signerad, daterad - 91, glasflaskor, bladets mått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:03:52

22/1 08:54:56 1      Vinnande bud