KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16164237

nr 1616 4237

Akvarell

Angela Utbult. Signerad, daterad 1965, "Torg i Krakow". Akvarell, bildmått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:17:09

23/4 11:45:12 1      Vinnande bud