KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15075070

nr 1507 5070

Akvarell

Anders Andersson. Signerad. Akvarell, bildmått: 53x15cm, yttermått inklusive ram: 67x28cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:53:06

5/12 18:47:02 1      Vinnande bud