KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087241
nr 1608 7241
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Port. Signerad, daterad 31/7 1860. Akvarell, bildmått: 14,5x10 cm, yttermått inklusive ram: 29x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:39:29
21/3 10:25:53
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt