KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776460

nr 1477 6460

Åke Nothberg

(1891-1973), Sverige

Växter. Signerad, daterad 1926,26x19 cm, yttermått inklusive ram: 34x25, akvarell

Åke Nothberg, född 1891 i Stockholm, död 1973, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:53:22

Åke Nothberg

Läs mer om Åke Nothberg