KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513042

nr 951 3042

Akvarell

Ahola Valo, "Kaos på gården", signerad, 44x35

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:31:34

26/3 13:21:19 1      100 kr
29/3 23:08:38 2      Vinnande bud