KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15443062
nr 1544 3062
Akvarell
A Jorpes. Signerad, daterad 69, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:58:08
500 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr