KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15443062

nr 1544 3062

Akvarell

A Jorpes. Signerad, daterad 69, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:58:08