KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13545089
nr 1354 5089
Akvarell
1800-tal, 17x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:39:47
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)