KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akryl 5693242
nr 569 3242
Akryl
signerad a tergo, ansikten, 100 x 100
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 mars 2009
kl 17:02:08
100 kr
500 kr
300 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
850 kr
1.000 kr