KONST / Oljemålningar / Akryl 14624236

nr 1462 4236

Akryl

Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:03:52

25/4 16:31:37 1      1.000 kr
25/4 17:27:15 2      Vinnande bud