KONST / Oljemålningar / Akryl 13909072
*
nr 1390 9072
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Study of light". Signerad, numrerad 2020, daterad akryl på duk, 30x30 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 april 2021
kl 20:35:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 13:05:46
1
100 kr
12/4 20:12:37
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akryl daterad akryl på duk dominyka usvaiskaya kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
*
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
nr 1390 9072
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Study of light". Signerad, numrerad 2020, daterad akryl på duk, 30x30 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/4 13:05:46 | 1 | 100 kr |
| 12/4 20:12:37 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akryl daterad akryl på duk dominyka usvaiskaya kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06



